پیروزی تیم والیبال بانوان قم برابر تیم شیراز در لیگ دسته 1 کشور

پیروزی تیم والیبال بانوان قم برابر تیم شیراز در لیگ دسته 1 کشور

تیم بانوان مجتمع ایرانیان قم توانست با نتیجه 3 بر 1 از سد تیم بلفا شیراز عبور کند و راه صعود به لیگ برتر را هموار کند .
به گزارش خبرگزاری فارس از قم، آخرین رویارویی بانوان والیبالیست تیم‌های مجتمع ایرانیان قم و بلفا شیراز به آذر ماه سال جاری و دیدارهای نیم‌فصل نخست مرحله گروهی رقابت‌های لیگ دسته اول والیبال زنان باشگاه‌های کشور باز می‌گردد که بازی به نفع نماینده قم رقم خورد و در نهایت مجتمع ایرانیان قم در صدر قرار گرفت.

در آن بازی‌ها که به میزبانی شهرستان شاهرود و تیم بانوان کات شاهرود به انجام رسید، تیم والیبال بانوان مجتمع ایرانیان قم توانست در روزی که یکی از بهترین بازی‌های خود را برابر تیم بلفا شیراز به نمایش می‌گذاشت با نتیجه سه بر صفر حریف خود را شکست بدهد.

بانوان والیبالیست تیم مجتمع ایرانیان قم در دو دیدار دیگر خود نیز تیم‌های کات شاهرود میزبان بازی‌ها و آکادمی والیبال بیجار کردستان را با نتایج مشابه سه بر صفر مغلوب کرده و بدین‌ ترتیب با کسب سه پیروزی و 9 امتیاز در صدر جدول رده‌بندی گروه قرار گرفتند.

اما اکنون شرایط فرق می‌کند و دو تیم مجتمع ایرانیان قم و بلفا شیراز در شرایطی به یکدیگر رسیده‌اند که بازی‌های مرحله گروهی لیگ دسته اول در قم برگزار می‌شود و در مرحله برگشت این رقابت‌ها مجتمع ایرانیان قم در فکر تداوم پیروزی‌های خود در مسابقات این فصل لیگ دسته اول والیبال بانوان باشگاه‌های کشور است و بلفا شیراز در فکر روزنه‌ای برای تقویت جایگاه خود در جدول بازی‌ها به میدان می‌رود.

تیم‌های مجتمع ایرانیان قم و بلفا شیراز که در این دوره بهترین‌های گروه نخست مقدماتی لیگ دسته اول والیبال زنان ایران محسوب می‌شوند و بازیکنان نخبه زیادی در ترکیب این تیم‌ها آماده معرفی به سطح اول والیبال بانوان کشور هستند امروز در نخستین بازی دور برگشت گروه نخست مقدماتی با یکدیگر رقابت می‌کنند.

هر یک از تیم‌های مجتمع ایرانیان قم و بلفا شیراز در صورتی که در پایان نخستین بازی از دور برگشت رقابت‌های لیگ دسته اول والیبال بانوان باشگاه‌های کشور برابر یکدیگر به برتری برسند شانس خود را برای صعود از این گروه و رفتن به جمع چهار تیم برتر افزایش خواهند داد.


در این گروه دو تیم دیگر یعنی کات شاهرود و آکادمی والیبال بیجار نیز حضور دارند و بازی‌های دور برگشت تا روز جمعه نهم بهمن ماه در قم ادامه می‌یابد تا دو تیم از این گروه به همراه دو تیم دیگر از گروه دوم به مرحله نهایی لیگ امسال راه یابند

ادامه مطلب

قضاوت داوران والیبال بانوان استان قم در لیگ والیبال دسته 1 کشور

قضاوت داوران والیبال بانوان استان قم در لیگ والیبال دسته 1 کشور

رئیس هیئت والیبال استان قم خبر داد:
قضاوت 7 داور والیبال قم در رقابت مدعیان صعود به لیگ برتر بانوان ایران
رئیس هیئت والیبال استان قم از قضاوت هفت داور والیبال قم در رقابت مدعیان صعود به لیگ برتر بانوان باشگاه‌های کشور خبر داد.
سیدابوالفضل احمدی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم، اظهار کرد: جا دارد از زحمات و تلاش‌های همکارانم در بخش بانوان هیئت والیبال استان قم به واسطه تلاش‌ و پشتکاری ارزنده‌ای که برای توسعه والیبال بانوان قم دارند تشکر کنم.
وی ادامه داد: اینکه بانوان فعال در هیئت والیبال استان قم کاملا پویا و پرتلاش این بخش را مدیریت می‌کنند بسیار خوب و ارزنده است و نتیجه آن حضور پرقدرت تیم والیبال بانوان مجتمع ایرانیان قم در مسابقات فصل جاری لیگ دسته اول والیبال بانوان باشگاه‌های کشور است.
رئیس هیئت والیبال استان قم افزود: نماینده قم دیدارهای دور رفت از مرحله گروهی این رقابت‌ها را با کسب سه پیروزی مقتدرانه و نتایج بسیار خوب پشت سر گذاشته و یقینا در دور برگشت نیز با همین روند مقابل حریفان به میدان رفته و بهترین نتایج را کسب می‌کند.
وی تصریح کرد: صعود مقتدرانه تیم والیبال بانوان قم به مرحله نهایی رقابت‌‌های این فصل لیگ دسته اول والیبال بانوان باشگاه‌های کشور موجب سربلندی والیبال قم و خانواده این رشته ورزشی است و یقینا تا جایی که امکان داشته باشد از این تیم حمایت می‌کنیم.
احمدی در ادامه از قضاوت هفت تن از داوران والیبال قم در مسابقات لیگ دسته اول والیبال زنان باشگاه‌های کشور خبر داد و عنوان کرد: خانم‌ها نسرین رامین، ناهید افشار، لیلا خزایی، فاطمه گایینی‌نژاد، فریبا محمدظاهری، زهرا عبادی و منصوره خوشدل نمایندگان داوری قم در این دوره از رقابت‌ها هستند.
وی با اشاره به برگزاری دیدارهای دور برگشت از مرحله مقدماتی فصل جاری لیگ دسته اول والیبال بانوان ایران در سالن شهید رضائیان قم، ابراز کرد: بازی‌های نیم‌فصل نخست این گروه با رقابت چهار تیم مجتمع ایرانیان قم، صنعت‌پیشتاز پارس بلفا شیراز، کات شاهرود و آکادمی بیجار آغاز شد.
رئیس هیئت والیبال استان قم بیان کرد: نماینده قم در نیم‌فصل هر سه حریف خود را در شاهرود شکست داد اما در دور برگشت تیم کات شاهرود از حضور در این بازی‌ها انصراف داده و بدین‌ترتیب سه تیم دیگر تا روز جمعه نهم بهمن ماه در قم با یکدیگر رقابت می‌کنند.

قضاوت داوران والیبال بانوان استان قم در لیگ والیبال دسته 1 کشور

ادامه مطلب