قضاوت داوران والیبال بانوان استان قم در لیگ والیبال دسته 1 کشور

قضاوت داوران والیبال بانوان استان قم در لیگ والیبال دسته 1 کشور

رئیس هیئت والیبال استان قم خبر داد:
قضاوت 7 داور والیبال قم در رقابت مدعیان صعود به لیگ برتر بانوان ایران
رئیس هیئت والیبال استان قم از قضاوت هفت داور والیبال قم در رقابت مدعیان صعود به لیگ برتر بانوان باشگاه‌های کشور خبر داد.
سیدابوالفضل احمدی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم، اظهار کرد: جا دارد از زحمات و تلاش‌های همکارانم در بخش بانوان هیئت والیبال استان قم به واسطه تلاش‌ و پشتکاری ارزنده‌ای که برای توسعه والیبال بانوان قم دارند تشکر کنم.
وی ادامه داد: اینکه بانوان فعال در هیئت والیبال استان قم کاملا پویا و پرتلاش این بخش را مدیریت می‌کنند بسیار خوب و ارزنده است و نتیجه آن حضور پرقدرت تیم والیبال بانوان مجتمع ایرانیان قم در مسابقات فصل جاری لیگ دسته اول والیبال بانوان باشگاه‌های کشور است.
رئیس هیئت والیبال استان قم افزود: نماینده قم دیدارهای دور رفت از مرحله گروهی این رقابت‌ها را با کسب سه پیروزی مقتدرانه و نتایج بسیار خوب پشت سر گذاشته و یقینا در دور برگشت نیز با همین روند مقابل حریفان به میدان رفته و بهترین نتایج را کسب می‌کند.
وی تصریح کرد: صعود مقتدرانه تیم والیبال بانوان قم به مرحله نهایی رقابت‌‌های این فصل لیگ دسته اول والیبال بانوان باشگاه‌های کشور موجب سربلندی والیبال قم و خانواده این رشته ورزشی است و یقینا تا جایی که امکان داشته باشد از این تیم حمایت می‌کنیم.
احمدی در ادامه از قضاوت هفت تن از داوران والیبال قم در مسابقات لیگ دسته اول والیبال زنان باشگاه‌های کشور خبر داد و عنوان کرد: خانم‌ها نسرین رامین، ناهید افشار، لیلا خزایی، فاطمه گایینی‌نژاد، فریبا محمدظاهری، زهرا عبادی و منصوره خوشدل نمایندگان داوری قم در این دوره از رقابت‌ها هستند.
وی با اشاره به برگزاری دیدارهای دور برگشت از مرحله مقدماتی فصل جاری لیگ دسته اول والیبال بانوان ایران در سالن شهید رضائیان قم، ابراز کرد: بازی‌های نیم‌فصل نخست این گروه با رقابت چهار تیم مجتمع ایرانیان قم، صنعت‌پیشتاز پارس بلفا شیراز، کات شاهرود و آکادمی بیجار آغاز شد.
رئیس هیئت والیبال استان قم بیان کرد: نماینده قم در نیم‌فصل هر سه حریف خود را در شاهرود شکست داد اما در دور برگشت تیم کات شاهرود از حضور در این بازی‌ها انصراف داده و بدین‌ترتیب سه تیم دیگر تا روز جمعه نهم بهمن ماه در قم با یکدیگر رقابت می‌کنند.

قضاوت داوران والیبال بانوان استان قم در لیگ والیبال دسته 1 کشور

بازگشت


بازدید کننده گرامی ، شما به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

نظرات :